0 items adet ürün var
  • Sepetinizde ürün yok.

İade ve Değişim

  • Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız, 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanıp iade edebilir ve para iadesi alabilirsiniz. Ancak bu hakkın kullanılabilmesi için ürünün aynen teslim alındığı şekilde ambalaj ve tüm koruma malzemeleri ile birlikte, eksiksiz ve hasarsız tekrar satılabilir vasfını yitirmemiş olması ürünün faturası / iade faturası ile birlikte tarafımıza iade etmeniz gerekmektedir. Ürün ücretinin iadesi satın alınma şekline göre hesaba yada kredi kartına iade şeklinde yapılır.

  •  Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Memnun kalmadığınız veya herhangi başka bir neden ile değiştirmek istediğiniz ürünler için 14 gün boyunca değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak bu hakkın kullanılabilmesi için ürünün aynen teslim alındığı şekilde ambalaj ve tüm koruma malzemeleri ile birlikte, eksiksiz ve hasarsız tekrar satılabilir vasfını yitirmemiş olması, ürünün faturası / iade faturası ile birlikte tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.

  •  Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürünü kargo elemanından teslim almadan önce ambalaj ve içeriğinin hasarlı olmadığını mutlaka kontrol edin. Herhangi bir hasar tespit ederseniz ürünü teslim almayın ve ürünü aynı kargo elemanı ile iade edin.

  •  Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda [email protected]  adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz veya 0232 324 55 63  no’lu telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.