0 items adet ürün var
  • Sepetinizde ürün yok.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Kartonstudio Kimdir?

Kartonstudio , Türkiye de ilk defa %100 geri dönüşümlü oluklu mukavva ile aydınlatma tasarımı ve üretimi yapan, 2010 yılında kurulmuş bir tasarım firmasıdır.

Sipariş edilen ürünler nasıl üretilir?

Kartonstudio aydınlatmalarının tamamı el üretimi ve büyük ustalık isteyen ürünlerdir. Üretim süresinin sonunda ortaya sadece bir ürün değil bir sanat eseri çıkar.

Kartonstudio Aydınlatmaları Yanmaya Dayanıklımıdır?

Kartonstudio aydınlatmaları ampulün verdiği ısıya dayanıklıdır ve tüm ürünlerin yanmazlıkla ilgili CE belgeleri bulunmaktadır. Ürünlerimiz uzman laboratuvar da 21 adet değişik dayanıklılık testlerine girerek CE belgesini elde etmiştir.

Düzenli dizilim ve Karışık Dizilim Nedir?

Ürünlerimizde bahsettiğimiz Düzenli dizilimde belirli bir dizilimle oluşturulan aydınlatma , ışığın düzenli şekilde , bir yönü takip ederek çıkmasını sağlar , Karışık dizilimde ise , dizilen plakaların arasında süzülen ışık aydınlatmanın farklı noktarından çıkış sağlar.

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız, 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanıp iade edebilir ve para iadesi alabilirsiniz. Ancak bu hakkın kullanılabilmesi için ürünün aynen teslim alındığı şekilde ambalaj ve tüm koruma malzemeleri ile birlikte, eksiksiz ve hasarsız tekrar satılabilir vasfını yitirmemiş olması ürünün faturası / iade faturası ile birlikte tarafımıza iade etmeniz gerekmektedir. Ürün ücretinin iadesi satın alınma şekline göre hesaba yada kredi kartına iade şeklinde yapılır.

Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Memnun kalmadığınız veya herhangi başka bir neden ile değiştirmek istediğiniz ürünler için 14 gün boyunca değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak bu hakkın kullanılabilmesi için ürünün aynen teslim alındığı şekilde ambalaj ve tüm koruma malzemeleri ile birlikte, eksiksiz ve hasarsız tekrar satılabilir vasfını yitirmemiş olması, ürünün faturası / iade faturası ile birlikte tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.

Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürünü kargo elemanından teslim almadan önce ambalaj ve içeriğinin hasarlı olmadığını mutlaka kontrol edin. Herhangi bir hasar tespit ederseniz ürünü teslim almayın ve ürünü aynı kargo elemanı ile iade edin.

Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda [email protected]  adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz veya 0232 324 55 63  no’lu telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.